Ceny za rok 2020 byly 10.prosince předány...

15.12.2020

V souladu s plánovaným termínem předání  Cen NFJH letošním  laureátům, kterým byl čtvrtek 10. prosince, jsme, i když distančně, uskutečnili tento poněkud "smutný ceremoniál": ceny byly laureátům zaslány, finanční na účet a věcné v obálce na adresu domů. Na Ceně NF JH 2020 se podíleli naši tradiční sponzoři, jako jsou firmy Metrohm ČR, s.r.o., Data Apex, Knihovna AV ČR, časopis Vesmír, ale i nový sponzor  IOCB Tech, s.r.o., dceřinná společnost Ústavu organické chemie a biochemie AV ČR.  Cena jak studentům, tak pedagogům byla tvořena finanční odměnou, diplomem či pamětním listem, knižními dary a předplatným časopisu Vesmír. 

Na organizaci předání cen, které bylo letos načasováno  ke kulatému 130. výročí narození Jaroslava Heyrovského (narozen 20.12.1890, projdi si jeho zajímavý životní a vědecký příběh), se jako každoročně vedle NF JH podílel i Ústav fyzikální chemie J. Heyrovského AV ČR a Národní pedagogický institut  ČR.

Každoročně v rámci našeho ceremoniálu oceňuje několik pedagogů i Český svaz vědecko technických společností (ČSVTS). Ne jinak tomu bylo i letos. Seznam oceněných najdete v připojeném pdf souboru.

Seznam laureátů Ceny NFJH za rok 2020,  15 studentů a jejich učitelů,  přináší odkaz Laureáti za rok 2020

Protože jsme studenty s předstihem požádali  o natočení krátké vizitky, a většina tak učinila, na  odkazu Laureáti za rok 2020 lze zhlédnout tyto krátké vizitky, či SOČ prezentace  jejich vítězných prací.

Připojujeme dopis Jitky Macháčkové, předsedkyně správní rady, o tomto,  v historii více než dvaceti let předávání Cen NFJH,  naprosto jiném  ceremoniálu, který představuje krátka videovizitka ...

Tak snad v roce 2021 se zase budeme moci vrátit do starých dobrých zajetých kolejí a vidět se opět všichni "naživo". 

Zoom gallery

Soubor:
jm-dopis_oceněným_2020.pdf
Popis:
Dopis Jitky Macháčkové
Formát:
pdf
Velikost:
27kB
Soubor:
csvts_2020.pdf
Popis:
ČSVTS- ocenění pedagogové
Formát:
pdf
Velikost:
207kB
NJH > Novinky > Ceny za rok 2020 byly 10.prosince předány...